za nowa p0znanstwa i n0we ljubawi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za nowa p0znanstwa i n0we ljubawi...

Druzenje je neshto bez cega se ne moze,zar ne=)
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...

Ići dole 
+2
Kurac
Loodachica...=)
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:26 am

hej ima li koga? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 391
Godina : 29
Lokacija : en el pasage de los besos con Fica
Datum upisa : 15.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:33 am

Evo mene!!!!!!!!!!!! Ali sada nikog nema!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop.coolbb.net
jeca96
Admin
jeca96


Broj poruka : 165
Godina : 27
Lokacija : Iza tebe :)
Datum upisa : 06.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:45 am

evo mene ali sada nema nikoga Sad
Tea kakva ti slika treba ja imam neke sa medicama a imam neke kao sa textom nesto svasta pise Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 391
Godina : 29
Lokacija : en el pasage de los besos con Fica
Datum upisa : 15.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:47 am

Ma bilo kakva!!!!!samo mi je stavi....
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop.coolbb.net
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:15 am

HAJDE DA VICEMO!!!!!!!!!Iwa JAVI SE ALE ALE ALELALE......IWA JAVI SE....!!!
Nazad na vrh Ići dole
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:18 am

STA JE BLE?SLUSAM MUZIKU,A WI?TI?
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:21 am

ma sta je bilo samo nawijam hahhaha....ale ele ale....Evo ja se spremam da odem na date.....
Nazad na vrh Ići dole
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:23 am

samo se ti spremaj.
jao,kad cu ja da widim mog Jocu,wec mi nedostajeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:24 am

ma moram da bude moja.........Ja je vojim I love you
Nazad na vrh Ići dole
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:25 am

Secas li se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra,secas li se koliko sam te molio za prvi poljubac,koliko je bilo potrebno,malena moja,da ti shvatis da od poljupca ne rastu rogovi i da je to sasvim obicna stvar.
Sedeli smo na obali i bacali bele kamencice u reku.Da,secam se,onda si se prehladila,ali ipak smo se ljubili,i vise nam nije bilo vazno da li ce tvoja mama,tvoj otac ili brat videti sljivicu na tvom vratu!
Nismo osecali vreme,a ti si rasla i bivala svakim danom sve lepsa.
Secas li se malena moja,kako smo se dugo smejali,kada sam u tvojoj torbici trazio cigarete a nasao anti-beby pilule.Tako smo se ludo smejali,a jos ludje voleli.Secas li se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra.Secas li se kada su Gorana sahraniti hteli.Onog dana na Dunavu videli smo ga poslednji put.Mahnuo je kao da je hteo reci:'Dovidjenja,volite se i za mene'.Da,malena moja,plakali smo.Osecao sam tvoje suze na ramenu,a tvoj plac mi je parao srce.Da,Gorana vise nema,naseg jedninog prijatelja.Secam se tvoje zakletve:'Nas sin ce nositi njegovo ime'.
Secas li se malena,kada smo tvom ocu rekli da se volimo.Da,on se ljutio.Ah,kako smo samo ponosni bili.
A onda. . .poslednji septembar..Na stanici pevaju regruti,rukama masu uplakane devojke kao da kazu:'Cekacemo da se vratite,nase usne mirovace dotle,a nasa belina bice ponovo vasa,a vi cete doci jednog marta,s prvim veslicama proleca'.
Secam se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra,secam se naseg rastanka.Bila si u belom i plakala si.Haljinu si sasila u zvono.Cekali smo nasu bebu,naseg malog Gorana,zeleli smo ga i imamo ga malena moja.Secam se,voz se otima od ociju devojke,malene moje,u beloj haljini od svile.To je bilo nase prvo vidjenje.U vozu smeh,pred ocima slika keja,Aleksandra,pod nogama kao da me bodu usijani kamencici.Da,malena moja,to su samo razruseni snovi.
Da,morao sam se svega secati.Znam da volis sladoled od jagoda,ruze. . . i mene.Ali stvarnost je tako okrutna.Ja sam suvise mislio,malena moja.Samo,ja nikada nisam ni razmisljao o tome da ti naseg sina nikada neces videti.Znas,Aleksandra,on na tebe lici,samo su mu oci kao nebo plave.A u njima tuga..
Prvi put kad budemo dolazili na tvoj grob,donecu ti ruzu,novo pismo,a Goranu cu kupiti veliku loptu,vecu od njega,i zajedno cemo,po ko zna koji put na tvome grobu ostaviti ruze,i plakacemo,plakacemo do besvesti.
Aleksandra,ljubavi moja,Goran je malen i ne zna da mu majke nema.
Ali recicu mu,kad spoznati mogne da je simbol svega sto smo imali i hteli,simbol velike ljubavi,i plakacu dugo,dugo,i ucicu ga da voli i zivi.A svima cu reci da si njegov zivot zamenila svojim,umrla u casu kada si ziveti htela,a sa njim cu vecno ostati uz tebe!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:26 am

Procitaj ovo srce mi se kida kad citam......
Nazad na vrh Ići dole
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:27 am

Idem ja sad nevalja kasniti na date.......(Sastanak se buducom devojkom u prevodu)...Ajd ljubim vas...Cmokiciiiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:27 am

ja mog Jocu ne wolim...JA GA OBOZAWAM!!!!!!sutra skola...i ide mi se a i ne...ide mi se zbog drustwa i zezanja,a ucenje,,,....neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
Tea

Tea


Broj poruka : 391
Godina : 29
Lokacija : en el pasage de los besos con Fica
Datum upisa : 15.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 1:22 am

Micky ::
Secas li se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra,secas li se koliko sam te molio za prvi poljubac,koliko je bilo potrebno,malena moja,da ti shvatis da od poljupca ne rastu rogovi i da je to sasvim obicna stvar.
Sedeli smo na obali i bacali bele kamencice u reku.Da,secam se,onda si se prehladila,ali ipak smo se ljubili,i vise nam nije bilo vazno da li ce tvoja mama,tvoj otac ili brat videti sljivicu na tvom vratu!
Nismo osecali vreme,a ti si rasla i bivala svakim danom sve lepsa.
Secas li se malena moja,kako smo se dugo smejali,kada sam u tvojoj torbici trazio cigarete a nasao anti-beby pilule.Tako smo se ludo smejali,a jos ludje voleli.Secas li se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra.Secas li se kada su Gorana sahraniti hteli.Onog dana na Dunavu videli smo ga poslednji put.Mahnuo je kao da je hteo reci:'Dovidjenja,volite se i za mene'.Da,malena moja,plakali smo.Osecao sam tvoje suze na ramenu,a tvoj plac mi je parao srce.Da,Gorana vise nema,naseg jedninog prijatelja.Secam se tvoje zakletve:'Nas sin ce nositi njegovo ime'.
Secas li se malena,kada smo tvom ocu rekli da se volimo.Da,on se ljutio.Ah,kako smo samo ponosni bili.
A onda. . .poslednji septembar..Na stanici pevaju regruti,rukama masu uplakane devojke kao da kazu:'Cekacemo da se vratite,nase usne mirovace dotle,a nasa belina bice ponovo vasa,a vi cete doci jednog marta,s prvim veslicama proleca'.
Secam se Aleksandra,iz ljubavi sam te zvao Sandra,secam se naseg rastanka.Bila si u belom i plakala si.Haljinu si sasila u zvono.Cekali smo nasu bebu,naseg malog Gorana,zeleli smo ga i imamo ga malena moja.Secam se,voz se otima od ociju devojke,malene moje,u beloj haljini od svile.To je bilo nase prvo vidjenje.U vozu smeh,pred ocima slika keja,Aleksandra,pod nogama kao da me bodu usijani kamencici.Da,malena moja,to su samo razruseni snovi.
Da,morao sam se svega secati.Znam da volis sladoled od jagoda,ruze. . . i mene.Ali stvarnost je tako okrutna.Ja sam suvise mislio,malena moja.Samo,ja nikada nisam ni razmisljao o tome da ti naseg sina nikada neces videti.Znas,Aleksandra,on na tebe lici,samo su mu oci kao nebo plave.A u njima tuga..
Prvi put kad budemo dolazili na tvoj grob,donecu ti ruzu,novo pismo,a Goranu cu kupiti veliku loptu,vecu od njega,i zajedno cemo,po ko zna koji put na tvome grobu ostaviti ruze,i plakacemo,plakacemo do besvesti.
Aleksandra,ljubavi moja,Goran je malen i ne zna da mu majke nema.
Ali recicu mu,kad spoznati mogne da je simbol svega sto smo imali i hteli,simbol velike ljubavi,i plakacu dugo,dugo,i ucicu ga da voli i zivi.A svima cu reci da si njegov zivot zamenila svojim,umrla u casu kada si ziveti htela,a sa njim cu vecno ostati uz tebe!!!


Da te pitam,koliko ti je trebalo da napises ovo????
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop.coolbb.net
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:21 am

2 sekunde da kopiram bas tuzna prica jel da????ß Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 391
Godina : 29
Lokacija : en el pasage de los besos con Fica
Datum upisa : 15.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:28 am

aha.... Sad a ko je alexandra???
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop.coolbb.net
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:43 am

nije moja ne znam cija je......pogledaj na ovo blogu pa ces videti....Plus ide neka tuzna pesma iskido sam se od plakanja..... http://meangirls94.blogger.ba/
Nazad na vrh Ići dole
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 12:01 pm

Iwa javi se ale ele ele......
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 391
Godina : 29
Lokacija : en el pasage de los besos con Fica
Datum upisa : 15.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 1:38 pm

joj iwa hvaja za quick....sada ne poram na post rep...........kissss
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop.coolbb.net
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeUto Sep 02, 2008 5:43 am

nema na cemu,ewo ja sam stigla iz skole...uzela sam drugu dres od Torresa,nosim ga citaw dan Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
jeca96
Admin
jeca96


Broj poruka : 165
Godina : 27
Lokacija : Iza tebe :)
Datum upisa : 06.08.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeUto Sep 02, 2008 10:38 am

iwa ::
nema na cemu,ewo ja sam stigla iz skole...uzela sam drugu dres od Torresa,nosim ga citaw dan Laughing
hehehe

Ev i ja dosla iz skole,bilo onako,nemam zadace!!!!!msm imam nesto sa neta da skinem za geo
i to je to
Nazad na vrh Ići dole
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeUto Sep 02, 2008 11:17 am

super...ja moram iz istorije da popamtim neke datume,dosao nowi nastawnik,a kod proslog nista nismo ucili,paaaaaaaa.....smo sad nadrljali....
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
Kurac

Kurac


Broj poruka : 600
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeUto Sep 02, 2008 1:03 pm

Ja moram da ucim hemiju za sutra i srpski.......
Nazad na vrh Ići dole
Loodachica...=)
Admin
Loodachica...=)


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : Pa....pre i posle shkole u zagrljaju mog swatkisha!
Datum upisa : 23.07.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeSub Sep 06, 2008 7:12 am

caos,luisana! hi
kako se tebi cini forum?
Nazad na vrh Ići dole
http://sweiswasta.secretsstories.com
~¨luisana¨~

~¨luisana¨~


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.09.2008

Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitimeSub Sep 06, 2008 7:17 am

forum je odlican
ali me mozes zvati marija
Nazad na vrh Ići dole
http://luisanalopilato.foruma.biz
Sponsored content





Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...   Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima... - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Owde se mozete dopisiwati i pitati jedni druge nesto sto was zanima...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» owde se predstawite...
» Lex....nesto vise o vama....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za nowa p0znanstwa i n0we ljubawi... :: Dopisiwanje...-
Skoči na: